Oryantal Servisi

Profesyonel Oryantal Dansçılar – Etkinliğiniz için Oryantal Dansçılar Kiralayın.

 

Bir Sonraki Etkinliğiniz, Düğününüz, Özel Partiniz, Kurumsal Etkinliğiniz, Nargile Salonu, Gece Kulübü, Promosyon Etkinliği ve daha fazlası için bir Solo Dansçı veya Grubumuzu rezerve edin.

 

Ayrıca dünyanın en iyi müzisyenlerinden bazılarına, güzel özel yapım kristal kostümlere, yılanlar, modeller gibi ekstralara ve etkinliğiniz için ihtiyacınız olan her şeye sahibiz.

Bir Sonraki Etkinliğiniz

Düğününüz, Özel Partiniz, Kurumsal Etkinliğiniz, Nargile Salonu, Gece Kulübü, Promosyon Etkinliği ve daha fazlası için bir Solo Dansçı veya Grubumuzu işe alın. Ayrıca dünyanın en iyi müzisyenlerinden bazılarına, güzel özel yapım kristal kostümlere, yılanlar, modeller gibi ekstralara ve etkinliğiniz için ihtiyacınız olan her şeye sahibiz.

Otantik Mısır, Türk, Folklorik, Farsça, Lübnanlı ve çok daha fazlasını gerçekleştiriyoruz.

 

Dansçılarımız Zil, Peçe, Ateş Dansı, İsis Kanatları, Şamdan, Çift Peçe, Pers Şapkası Dansı, Kılıç ve daha pek çok konuda yeteneklidir.

 

Tüm Etkinliklerde Biz Varız! Son Dakika Dansöz Rezervasyonu, Özel Partiler, Düğünler, Gelin ve Damat Girişleri, Tatlı 16, Doğum Günleri, Sürpriz Partiler, Kulüpler, Kurumsal Etkinlikler, Özel Dersler, Workshoplar, Casino Etkinlikleri, Promosyon Etkinlikleri ve Daha Fazlası için Dansöz