Müzisyen Kiralama

Müzik Organizasyonlarında İstanbul’un En Önemli Salonlarında Sahne Alan Bir Ekip Topladık.

 

Müzik Organizasyonlarında; Fasıl Grubu, Türk Sanat Müziği Grubu, Türk Halk Müziği Grubu, Türk Pop Müziği Grubu, Trio Müzik Ekibi, Dj Kiralama Hizmeti, Bayan Müzisyenler, Mehter Takımı Kiralama, Tasavvuf Musiki Grubu, Bayan Müzik Grubu, Sıra Geceleri Grubu İle Sizlere En İyisini Sunmaya Devam Ediyoruz.

Kemancı

Kemancı servisimiz ile evlenme teklifine özel sürprizler burada , sürpriz serenat olarak kemancı ekibimiz sizlerin özel günlerinde çalmaktadır.

Kanun

Nişan, Düğün, Sünnet Düğünü ve tüm müzikli organizasyonlarınızda Kanun dinletisi.

Klarnet ve Saksafon

Özel günleriniz için Klanet Saksafon ve birlikte çeşit enstrümanların kombinasyonları ile müşterilerimize hizmet vermektedir.

Ritim

Ritim hizmetini her türlü doğum günü, restorant programları ve tüm süpriz etkinlik organizasyonlarınızda tercih edebilirsiniz.

Trio

Vip davet düğün fuar açılış tekne turu doğum günü villa toplantısı ve avm ve firma etkinliklerinde trio müzik grubu olarak İstanbul ve çevre illerde hizmet sunmaktayız.

Orkestra

Kır düğünü ya da boğaz tekne düğünü salon düğünü için kendi aracımızla ulaşım sağlamaktayız. İstanbul ve çevre illerde düğün orkestrası arıyorsanız bize ulaşabilirsiniz.